Güncellendi
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler

Kategoriler


Bariyerli MelaminFoam Sünger 7cm

Durumu:

Kısa Açıklama

Bondeks sünger sıkıştırma işleminden geçirilmiş yoğunluğu yüksek olan bir malzemedir.

678.50 / m²

$ 40.75 / m²

38.51 / m²

ÜRÜN AÇIKLAMASI VE ÖZELLİKLERİ

Basotect melamin süngerler beyaz ve gri renkte olmak üzere düşük yoğunluğuna rağmen etkili ses yalıtım performansı gösteren antibakteriyel özellikte yanmaz akustik ses yalıtım süngeridir.

Akustik ortamlarda oluşan yankı problemine birebir çözüm sunan basotect melamin süngerler yoğun seslerin olduğu kısımlarda etkil olabilmesi açısından ağır ses kesici bariyer diye adlandırılan malzeme ile lamine edilerek ses kesim performansını %80e varan oranla arttırmaktadır. Bu ürünün kullanılırlığını arttıran hem ses kesiyor hem mekan içindeki yankıyı engelliyor ve en önemlisi antibakteriyel olduğundan hiçbir sağlık sorunu teşkil etmiyor.

Kullanabileceğiniz ortamlar saymakla bitmeyecek türdendir. Tavan ve duvarlarda çıkan ses oranına göre kalınlığı belirlenerek uygulanabilir. Okul, hastane, ofis, daire, radyo odası, stüdyo odası gibi çeşitli mekanlarda kullanarak engellemek istediğiniz sesi ortadan kaldırabilir ses geçişlerinin önüne geçip mekan içerisindeki akustiği arttırabilirsiniz.

Bariyerli basotect melamin süngerler lamine edilen bariyer nedeniyle ağır bir yapıya sahip olduğundan dolayı düşme yapmasını önlemek amacıyla uygulamada kaliteli yapıştırıcı kullanmalısınız. Bizim önerimiz akustik sünger yapıştırıcı olan solid bazlı yapıştırıcıdır. 3 Kg ve 17 Kg olarak firmamızda satılmaktadır. Yapıştırıcı ilk başta malzeme boyutu kadar düz, temiz ve kuru zemine uyguladıktan sonra malzemeyi uygulayabilir bu şekilde devam ederek akustik ses yalıtımını tamamlayabilirsiniz.

 

  • Yoğunluk : 80 dansite kg / m3
  • Yanmazlık : Var
  • Plaka Boyutu : 50 cm x 125 cm
  • Kalınlık : 20 mm - 70 mm
  • Minimum sipariş adeti 1 paket = 10 m2