Güncellendi
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler

Kategoriler


Yapı Kimyasalları Ürünleri

 • Sika Konsantre Kalıp Yağı 30kg

  4,307.00 / Adet

  Taze beton ile kalıp arasında oluşacak yapışmaları engelleyerek, kalıbın betondan daha kolay ayrılmasını ve düzgün yüzeyli beton elde edilmesini sağlayan, su ile seyreltilerek kullanılabilen, madeni yağ ve özel emülgatör karışımı, kalıp ayırıcı yağ konsantresi. -

 • Simpolas

  767.00 / Adet

  Bitüm esaslı, kauçuk katkılı, tek komponentli su bazlı, elastik, likit su yalıtım malzemesi. Uygulama öncesinde kahverengidir.Kuruduktan sonra rengi siyahlaşır. Yapıların banyo, mutfak, tuvalet gibi ıslak hacimlerinde. Balkon ve küçük teras gibi yatay yüzeylerde Temellerde perde duvar gibi düþey yüzeylerde, nemden korunum amaçlı olarak kullanılmaktadır. Cam tülü, bitümlü karton, kanaviçe gibi armatürlerle çok katlı izolasyonlar da, çatılarda,balkon ve ıslak hacimlerde su geçirimsizliği sağlar.

 • Simex 2 k

  1,975.20 / Adet

  Simex 2 k Güçlendirilmiş bitüm esaslı, çift komponentli, su bazlı elastik su yalıtımı malzemesi.

 • Sika S3.Seporol Kalıp Yağı 30 Kg

  4,602.00 / Adet

   SEPAROLS-3 Taze beton ile kalıp arasında oluşacak yapışmaları engelleyerek, kalıbın betondan daha kolay ayrılmasını ve düzgün yüzeyli beton elde edilmesini sağlayan, kullanıma hazır, mineral yağ esaslı, kalıp ayırıcı sıvı.

 • Sika MonoTop Tamir Harcı 612 (25Kg )

  389.40 / Adet

  SİKA MONOTOP-610 Sika® MonoTop 610, çimento esaslı, silis dumanı ve korozyon inhibitörü içeren, polimer modifiye, tek bileşenli, donatıları korozyondan koruma ve aderans harcı olarak kullanılan kaplama malzemesidir

 • Sika Mate Yapıştırma Harcı 25Kg

  413.00 / Adet

  Sika Mate Yapıştırıcı, Binalara iç veya dıştan uygulanan ısı yalıtım levhalarının yapıştırılması için geliştirilmiş, polimer modifiyeli, çimento esaslı, tek bileşenli bir malzemedir

 • Sika Mate SonKat Sıva Harcı 25Kg

  466.10 / Adet

  Sika Mate SonKat, binalara iç veya dıştan uygulanan ısı yalıtım levhalarının (XPS, EPS, taş yünü) üzerine sıva yapılması için geliştirilmiş polimer modifiyeli, elyaf takviyeli, çimento esaslı, tek bileşenli bir sıva malzemesidir.

 • Sika Topseal 107 25Kg

  966.42 / Adet

  SikaTop®-Seal 107, sıvı polimer ve özel katkılar içeren çimento esaslı karışımdan oluşan iki bileşenli su geçirimsizlik sağlayan su yalıtım malzemesidir.

 • Sika W3.Seporol Kalıp Yağı 30 Kg

  3,245.00 / Adet

  SEPAROL® W-3 KULLANIMI Özellikle emici olmayan, pürüzsüz kalıplarda Çelik, plâstik kalıplarda Kalıp verimliliğinin arttırılması istenen uygulamalar Kalıp işçiliğinin hızlandırılması istenen durumlar Prefabrik sektöründe Isıltılmış kalıplarda (80°C’ye kadar) Sarfiyat / Dozaj: Emici olmayan yüzeylerde (çelik, plâstik vs.)püskürtme metodu ile uygulandığı takdirde 1 litre ürün ile yaklaşık 30 m2 yüzey yağlanabilir. Fırça ile uygulandığında sarfiyat artacaktır. ÖZELLİKLERİ Kalıbın, temiz ve kolayca ayrılmasını sağlar Kalıbın kullanım ömrünü uzatır Daha düzgün ve iyi görünümlü beton yüzeylerin elde edilmesini sağlar Beton yüzeylerdeki kirlenmeyi azaltır, görünümü bozmaz Kalıp maliyeti ve işçiliğinde azalma sağlar Kullanıma hazır olup seyreltilmeden kullanılır Uygulaması basit ve kolaydır RENK AMBALAJ 210 lt varil Taze beton ile kalıp arasında oluşacak yapışmaları engelleyerek, kalıbın betondan daha kolay ayrılmasını ve düzgün yüzeyli beton elde edilmesini sağlayan, kullanıma hazır, mineral yağ esaslı, kalıp ayırıcı sıvı.

 • Sika Topseal 107 Elastik 25Kg

  1,007.72 / Adet

  SikaTop®-Seal 107 Elastik, sıvı polimer ve özel katkılar içeren çimento esaslı karışımdan oluşan iki bileşenli su geçirimsizlik sağlayan, elastik su yalıtım malzemesidir.