Hakkımızda

Ne Satıyoruz ?

Şirketimiz, ithal ve yerli üretim ürün çeşitleri ile başta inşaat sektörü olmak üzere, yapı, dekorasyon, çatı izolasyon, reklamcılık, prefabrik vb. bir çok sektöre malzeme tedarik etmekte ve çok sayıda ürünün ve güçlü markaların bayiliğini yapmaktadır. Osb, Plywood, Filmsiz Kontrplak,ısı ve Su Yalıtım ürünler çatı kaplamaPrefabrik bölme Elemanları ürün çeşitlerinin toptan ve perakende satışını yapmaktadır. En iyi çözüm ve en iyi fiyatları firmamızda bulabilirsiniz


Kime Satıyoruz ?

Şirketimiz, ithal ve yerli üretim ürün çeşitleri ile başta inşaat sektörü olmak üzere, yapı, dekorasyon, çatı izolasyon, reklamcılık, prefabrik vb. bir çok sektöre malzeme tedarik etmekte ve çok sayıda ürünün ve güçlü markaların bayiliğini yapmaktadır. Osb, Plywood, Filmsiz Kontrplak,ısı ve Su Yalıtım ürünler çatı kaplamaPrefabrik bölme Elemanları ürün çeşitlerinin toptan ve perakende satışını yapmaktadır. En iyi çözüm ve en iyi fiyatları firmamızda bulabilirsiniz.​


Organizasyonumuz

Firmamız 1000 ' i Aşkın ürün çeşitliliği ile tek çatı altında sektörün malzeme ihtiyacını karşılamak hedefiyle ve profesyonel kadrosu ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

 

 


Vizyonumuz

Kurumsallaşmış kimliği ile dinamik her türlü teknolojik gelişime ve yeniliği üretim platformumuzun tümüne yansıtarak, çevre ve iş sağlığı ve güvenliği performansımızın sürekli iyileştirilmesi yönünde hareket eden, faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde aranan, çalışılması en çok arzu edilen bir şirket olmaktır.

 


Misyonumuz

Şatıroğlu Yapı A.Ş bünyesinde her geçen gün büyük adımlarla ilerleyerek sınırsız gelişim ve profesyonel kalite ile siz müşterilerimize sorunsuz en iyi kalitede hizmet sunabilmektir. Sektöründe kaliteden ödün vermeden sizler için sınır tanımayan çalışanlarımızla hayatınızı kolaylaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 


Kalite Ve Hizmet

 

Şatıroğlu Yapı A.Ş  Ahlak ve prensipleri doğrultusunda yüksek standartlarda şirket içi yönetim sistemi geliştirmek ve uygulamak, Uygulanan sistemlerin etkinliğinin, sistem gerekleri ile müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzere,sürekli iyileştirilmesini sağlamak, Uygun maliyet ve hızlı bir servis vererek, değer yaratan hizmetler sunmak, Ülke endüstri ve hizmet sektörlerine bilgi üreterek ve bunu aktararak katkı sağlamak olarak kalite politikasını tanımlamıştır.